II. liga mladší dorostenci JM – 12. kolo

TJ Sokol Velké Meziříčí – Sokol Telnice 33:42 (15:20)

Po zimní pauze jsme doma hostili celek z Telnice, která bojuje o čelo druhé ligy. Ovšem na podzim jsme na půdě soupeře podali dobrý výkon a prohráli smolně pouze o 2 branky.

Bohužel vstup do utkání nám moc nevyšel. Jen těžko jsme se prosazovali přes obranu hostí. Ti tak postupně navyšovali svůj náskok. Ve 24. minutě to bylo již o 10 branek (8:18). Hosté mírně povolili v koncentraci, a my tak začali z náskoku soupeře ukrajovat. Začalo se nám konečně dařit i v zakončení a během 5 minut jsme snížili na 15:19. Poslední trefa první půle ale patřila Telnici, a tak jsme šli do šaten s 5brankovým mankem.

Úvod druhé půle se nesl ve vyrovnaném duchu a do 41. minuty to bylo stále o 5 branek. Poté jsme si ale vybrali další slabší chvilku, hosté odskočili na 23:34, a definitivně tak zlomili náš odpor. Zápas tak skončil devítibrankovou prohrou našeho týmu.

Příští týden zajíždí tým dorostu do Kostelce na Hané, kde se střetne s celkem Centrum Haná.

7m hody: 1/2:2/2, vyloučení 1:0, diváků 163

Sled branek: 2:1, 3:10, 5:10, 5:14, 8:18, 12:18, 15:19, 16:21, 19:24, 21:27, 23:34, 27:36, 31:40, 33:42

Sestava a branky: Lukáš Dereha – Jakub Mach (8), Aleš Novotný (6), Filip Mička (6), Jakub Strýček (4), Štěpán Klapal (4/1), Martin Chalupa (3), Alex Kuřátko (2), Tomáš Rosa, Benjamin Rosa, David Slabí, Robin Koudela, trenér: Ladislav Šidlo