HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

2. liga starších dorostenek

TJ Sokol Velké Meziříčí - DHK Slavoj Žirovnice 24:17 (11:11)

Sobota 18. září

Naše hráčky vstoupily do souboje s chutí a elánem. Aktivní obranou se dařilo získávat míče a podnikat rychlé brejky do soupeřovy otevřené obrany. Postupem času jsme prostřídali, ztratili důraz v obranné hře, trápili se v útoku. Žirovnické se začaly více prosazovat až na brankoviště.  Jejich souhra s pivotem končila v řadě případů trestným sedmimetrovým hodem a mnohdy naším následným vyloučením. To nám způsobovalo nemalé problémy s organizací hry, v závěru prvním půle jsme již dotahovali nejtěsnější náskok soupeře. Poločasová trenérská domluva na rozdíl od minulého utkání měla pozitivní dopad na náš herní projev. Hned v úvodu do druhého dějství jsme vyšší střeleckou aktivitou soupeřkám brankově odskočili a tento náskok zejména díky úporné a houževnaté obraně si již nenechali vzít. Celkový obraz hry nebyl příliš pohledný, byl plný osobních soubojů. Oba týmy vyprodukovaly řadu technických chyb, ztrát a předháněly se v neproměňování šancí.

V dalším kole se opětovně představíme na domácím hřišti, kde přivítáme v tradičním sobotním čase hráčky pražského Sokola Vršovice.

7 - m hody 4/1 : 10/8, vyloučení 6:2.

Sled branek: 1:0, 2:1, 3:1, 4:3, 5:3, 6:6, 8:6, 8:8, 9:10, 11:10, 13:11, 15:12, 18:12, 19:14, 21:15, 21:17.

Hrály: Homolová Eliška, Fadrná Nikola – Slámová Karolína (7/1), Borkovcová Tereza (4), Rosická Bára (3), Kusslová Nikola (2), Puffer Natálie (2), Pospíšilová Magda (1), Vavroušková Dorota (1), Koudelová Natálie (1), Trojanová Aneta (1), Bibrová Tina (1), Sýkorová Agáta (1), Kuřátková Klára. Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška.