II. liga starší dorostenci - ČECHY

Lokomotiva Vršovice – TJ Sokol Velké Meziříčí 25:25 (14:14)

neděle 27.2.2022

Nedělní odpoledne v pražských Vršovicích patřilo duelu dvou týmu ze středu tabulky. Utkání nabídlo několik pěkných momentů a zlepšený výkon našich dorostenců, který jim nakonec vynesl bod do druholigové tabulky.

Utkání bylo v prvním poločase hodně vyrovnané. Žádnému družstvu se nepodařilo odskočit na více než jednobrankový náskok.

V tom druhém si naši hráči vybrali slabou pětiminutovku, ve které domácí hráči odskočili na rozdíl čtyř branek (16. minuta 22:18). Po time-outu domácích jsme vysunuli obranu, kluci ze sebe vydali maximum a dotáhli jsme se až na remízu. V závěru jsme dobře zvládli hru v oslabení, mohli jsme překlopit výhru na naši stranu, ale utkání skončilo spravedlivou remízou 25:25.

Střelecky tým táhnul Radek Navrátil a Štěpán Mikšík.

V dalším kole v sobotu 5. března v 19:00 budou na domácí palubovce dorostenci hostit další vršovický tým, tentokrát Sokol Vršovice. Poté v úterý 8. března od 19:00 proběhne dohrávka 13. kola proti TJ ČZ HBC Strakonice 1921.

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Lukáš Deraha – Radek Navrátil (9), Štěpán Mikšík (7), Martin Chalupa (4), Jakub Mach (4), Alex Kuřátko (1), Benjamin Rosa, Tomáš Rosa, Matěj Novotný, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Michael Bezděk.