Sobota 3. prosince 2022

2. liga starší dorostenky

Spartak Příbram - TJ Sokol Velké Meziříčí 22:41 (12:19)

Vstup do posledního podzimního utkání byl z naší strany hodně vlažný. Zejména nízký obranný důraz včetně řady nevynucených útočných chyb držel domácí hráčky v naději. Většina hrací doby prvního poločasu tak byla vyrovnanou partií. Po přestávce se naše hra zjednodušila a zkonsolidovala. Zlepšení obranné fáze v součinnosti s brankářkou přineslo řadu rychlých a přímočarých akcí s gólovým efektem. Spolupráce v postupném útoku začala fungovat a rázem nás bylo na hřišti VÝRAZNĚ vidět.

Soutěžní ligovou přestávku vyplníme tréninkovými jednotkami. Herní příprava bude zpestřena lednovým turnajem v Havlíčkově Brodě a první únorovou neděli v domácím prostředí. Do druholigových odvet vstoupíme v sobotu 12. února 2023, kdy je na pořadu regionální derby.

Sled branek: 0:1, 1:1, 1:3, 2:4, 3:5, 4:8, 6:11, 9:11, 9:14, 12:16, 12:25, 14:27, 14:29, 15:30, 17:30, 18:34, 20:34, 20:38, 21:40.

7m hody 7/5: 6/4, vyloučení 4:5.

Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (5), Rosická Bára (5), Bibrová Tina (5/2), Lázničková Laura (5/2), Sýkorová Agáta (4), Hladíková Veronika (4), Puffer Natalie (3), Palasová Kateřina (3), Vostalová Eva (3), Chlubnová Lucie (2), Cvrkalová Zuzana (1), Koudelová Natálie (1). Trenéři ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška.