TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

1.liga starší dorost, 3. kolo

HAOLK - TJ Sokol Velké Meziříčí 35:18 (15:7)

Nedělní odpolední utkání v Kostelci proti Házenkářské Akademii Olomouckého Kraje naši dorostenci nezvládli. Zápas z naší strany postrádal potřebné nasazení a náboj, což vyústilo ve vysokou porážku 35:18.

Naše družstvo dokázalo držet krok s domácími pouze prvních 15 minut. Domácí hráči se postupně dostávali do tempa a zlepšovali svoji hru. Naše hra postrádala potřebný důraz, sílu a nasazení. A proto byl již poločasový rozdíl ve skóre osmibrankový.

 

Ve druhém poločase se na palubovce vystřídali všichni hráči, ale ani to nestačilo na obrat ve výkonu. Našemu týmu chyběli branky z větší vzdálenosti a často jsme se dostávali do kontaktu s dobře organizovanou obranou domácích. Menší nasazení zapříčinilo, že jsme byli pomalejší v obraně a byli i často vylučovaní, což k lepšímu výsledku také nepřispělo.

 

Věděli jsme, že takové zápasy přijdou a doufejme, že se z toho dokážeme poučit. Pokud nebudeme hrát na hranici svých možností, tak s takovými soupeři nebudeme moci hrát vyrovnané partie.

 

Naši hráči tak z Kostelce odjížděli se zatím největší porážkou 35:18. Na druhou stranu se HAOLK řadí mezi adepty mezi první čtyři družstva soutěže a aktuálně mu patří první místo.

 

V sobotu 7. října se dorostenci od 19:00 představí proti SKH Polance nad Odrou, která zatím drží neporazitelnost a jejichž hráči se představují v extralize za Baník Karviná. Přijďte naše hráče podpořit v jejich cestě za lepšími výkony.

 

7m hody 2/3 : 2/2, vyloučení: 5:9, navíc hosté ČK za tři dvouminutové tresty

 

Průběh utkání ZDE

 

Sestava a branky: Tomáš Kučera - Jakub Uchytil (6), Marek Sedlák (5), Benjamin Rosa (4/2), Štěpán Čermák (1), Michal Urbanec (1), Ondřej Trifanov (1), Vítek Smejkal, Filip Hradecký, Štěpán Fiala, Tomáš Jelínek, Denis Vik, Adam Krejčí, Jaroslav Pavlíček, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

 

Tabulka 1. liga starší dorostenci ZDE