I. liga ženy, 17. – 20. kolo

1. SC Bohumín 98´– TJ Sokol Velké Meziříčí 31:31

V posledních pěti zápasech, které ženy odehrály během posledního měsíce předvedly hodně rozličné výkony. Na palubovce Bohumína nejprve prohrávaly, ale dokázaly se herně zvednout a utkání otočit na svoji na stranu. Na konci jim ovšem došel dech a utkání skončilo remízou 31:31.

TJ Sokol Velké Meziříčí – TJ Sokol Kobylisy II. 22:30

Na domácí palubovce proti Sokolu Kobylisy se jim nedařilo téměř nic. Soupeř je jednoduchou hrou přehrál a utkání tak skončilo osmibrankovou prohrou.

TJ Jiskra Otrokovice – TJ Sokol Velké Meziříčí 32:22

Na půdě Otrokovic se našim ženám dlouhodobě nedaří, a ani toto utkání nebylo výjimkou. Domácí hráčky měly od začátku zápasu převahu, a i když přišlo ve druhé části zlepšení, tak na zvrat v utkání to nestačilo.

TJ Sokol Velké Meziříčí – Tatran Bohunice 25:25

V předehrávce proti Bohunicím ženy předvedly neuvěřitelné zlepšení výkonu. I přes šestibrankové manko na začátku druhého poločasu, zápas nezabalily a po fantastických zákrocích Jarmily Šabacké v bráně se zvedly a utkání dotáhly do šťastné remízy 25:25, která měla chuť vítězství.

TJ Sokol Velké Meziříčí – HK Ivančice 30:33

V den čarodějnických rejů hostily na domácí palubovce celek z Ivančic. Hráčky opět nezachytily vstup do utkání a poměrně rychle prohrávaly. Zvednutí přišlo až v poslední desetiminutovce zápasu. Větší drama to již nepřineslo a utkání skončilo prohrou o tři branky.

Poslední utkání čeká ženy v sobotu 8. května v Hostivicích. Případná výhra by je udržela na devátém místě prvoligové tabulky. Prohra je odsune na příčku desátou.

tabulka_zeny_2022_05_01