V neděli 23.2. se mladí házenkáři vypravili na dva turnaje do Litovle a Příbrami. Vzhledem ke kolizi termínů turnajů jsme chlapce rozdělili na dva týmy.

První tým zamířil do Litovle, kde mu proti silným soupeřům těsně uniklo místo „na bedně“. Skončili na slušném čtvrtém místě po výsledcích:

VM-Bojnice 4:11

VM-Kuřim 14:8

VM-Rožnov pod Radhoštěm 13:11

VM-Litovel 13:16

VM-Ostrava 11:11

Sestava: Trifanov – Badalík, Fexa R., Fiala M., Hradecký, Kocourek, Krejčí A., Navrátil O., Sedlák M., Strýček Š.

Trenéři: Krejčí M., Navrátil R.

litovel1

Druhý tým byl složený převážně z hráčů, kteří nemají ještě tolik herních zkušeností. V Příbrami se v „ostrých“ zápasech vůbec neztratili. V číselných výsledcích jsme sice nebyli tak úspěšní, přesto tento turnaj splnil svůj účel. Všichni si dostatečně zahráli a vyzkoušeli různé herní situace. Navíc byl Vítek Smejkal trenéry všech týmů zvolen nejlepším hráčem turnaje.

Sestava: Červený, Uchytil M. – Blažek, Bradáč D., Fiala M., Fňukal, Havelka, Herman, Jelínek T., Navrátil D., Smejkal V., Svoboda

Trenéři: Holý J., Živčic

pribram1