V sobotu 6. června 2020 jsme se zúčastnili turnaje v Kuřimi a myslím, že odjíždíme spokojení.

Po odchodu kluků ročníku 2005 do dorostenecké kategorie, dostali možnost se předvést i mladší kluci, zvláště ti z ročníku 2007. Hned na rozjezd turnaje nám los přidělil těžkého soupeře. Tím byl pozdější vítěz turnaje z Telnice. Naše zakřiknutá hra a až na světle výjimky špatný přístup hráčů k zápasu, zavinil prohru o čtyři branky. Myslím, že hrát s tímto soupeřem později a za jiného rozpoložení v hlavách, bychom tohoto soupeře určitě porazili. Ale to byla první a zároveň poslední špatná událost na turnaji (až na zranění Denise). Kluci si to sami v kabině vyříkali a poté už jsme přehráli všechny ostatní soupeře. I když zápas s domácími Kuřimí „A“ měl velký náboj rivality, tak ho kluci zvládli a mohli jsme slavit těsnou výhru o gól. Ještě musím poděkovat fanouškům p.Rosové, p. Koudelové a Pavlu Uchytilovi, že s námi vyrazili a v hale nás podporovali. Děkujeme!

Výsledky:

VM - Telnice        19:23

VM - Kurim B      21:6

VM - KP Brno      19:13

VM - Kurim A     18:17

Hráli: Borkovec Martin, Uchytil Marek, Uchytil Jakub, Sedlák Marek, Jaša Adam, Navrátil Ondra, Rosa Ben, Koudela Robin, Vik Denis, Krejčí Adam, Bradáč Vojta, Pavlíček Jarda