V sobotu 10.9. jsme se zúčastnili s družstvy přípravky a minižáků házené IV. ročníku memoriálu Libora Koníčka v Sokolnicích.

Turnaj se každoročně hraje venku a tak ho letos i zahájili, bohužel počasí stálo proti pořadatelům. Naštěstí se zástupci týmů domluvili, že si nenecháme zkazit radost ze sportu a přesuneme se do haly v brněnském Juliánově. Po přesunu bojovnost týmům vydržela a byly to nervy až do samotného závěru. Naše přípravka, žlutý tým, získal bramborovou medaili a minižáci, modrý tým, hrál finále proti domácímu celku ze Sokolnic. Skóre bylo po celou dobu zápasu vyrovnané a tak není divu, že konečný výsledek byl rozdílný o jednu branku, takže jsme získali krásné druhé místo.

Děkujeme pořadatelům, ale i ostatním týmům za krásné sobotní odpoledne. Obě kategorie vyhrál domácí tým ze Sokolnic. Cenu pro nejmladšího hráče turnaje získal náš Sebík Sedláček.

Hráli:
Přípravka:
Maxmilián Coufal, Filip Vitešník, Karel Dlouhý, Sebastian Sedláček, Štěpán Šidlo, Ondřej Šikula, Ondřej Rosa, Patrik Bittara, Eliška Kostečková.

Minižáci:
Pavol Živčic, Jiří Michlíček, Adam Kučera, Lukáš Chadim, Filip Ambrož, Tobiáš Winterling, Erik Vejmělek, Tomáš Kalina, Vojtěch Kostečka.