Mladší žáci házené zahájili Ligu Vysočiny

V sobotu 24.9.2022 se konal první turnaj Ligy Vysočiny mladších žáků, který pořádal Žďár nad Sázavou. Hrálo se ve sportovní hale v Novém Veselí. V letošním ročníku Ligy Vysočiny nastupujeme se dvěma družstvy VM „A“ a VM „B“ ve skupině Východ, kde nám jsou soupeři týmy Nové Veselí, Žďár nad Sázavou a Ivančice. Celkem tedy všechny týmy na turnaji odehrají 4 zápasy. Družstvo VM „A“ na turnaji všechny svoje zápasy vyhrálo, družstvo VM „B“ vyhrálo jeden zápas a tři zápasy prohrálo. Turnaj nám ukázal, na co se musíme na trénincích zaměřit a co zdokonalovat.

Výsledky VM „A“:

VM „A“ – VM „B“            20:12

VM „A“ – Nové Veselí   23:14

VM „A“ – Ivančice           18:13

VM „A“ – Žďár                  26:7

Výsledky VM „B“:

VM „B“ – VM „A“            12:20

VM „B“ – Ivančice           11:19

VM „B“ – Nové Veselí   12:13

VM „B“ – Žďár                  16:10

Hráli: Drápela Tomáš, Chalupa Vojtěch – Ambrož David, Bradáč Timon, Coufal Filip, Drápela Martin, Fexa Nikolas, Fialka Erik, Homola Martin, Jelínek Martin, Kadlec Adrian, Kadlec Ondřej, Karásek Samuel, Peterka Luboš, Prokeš Matyáš, Raus Tomáš, Smejkal Jakub, Sýkora Matyáš, Winterling Šimon, Živčic Pavol

Trenéři: Holý Jiří, Krejčí Martin, Živčic Pavol