TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

 V sobotu 8. října odehráli naši nejmenší házenkáři druhé kolo Ligy Vysočiny v Chrudimi.

Na turnaji jsme postavili v kategorii minižactva jeden tým holek a jeden tým kluků a stejně tak i v kategorii přípravek. Hrací doba jednoho utkání byla 8 minut.


Na turnaji jsme si zahráli proti celkům z Chrudimi, Pardubic, Havlíčkova Brodu, Ledče nad Sázavou, Poličky, Nového Veselí, a Žďáru nad Sázavou.

 

Na turnajích Ligy Vysočiny se nepočítá skóre, takže si děti mohou vyzkoušet co se naučili na tréninku. Tentokrát nebylo kvůli velkému počtu družstev mnoho utkání, ale i tak jsme zjistili na čem pracovat dále v tréninku a děti alespoň utužili partu.
Sobotu jsme si tak užili sportem.Za holky nastoupili: Tereza Chlubnová, Anita Živčicová, Nikol Konečná, Nella Nováčková, Daria Matušková, Eliška Kostečková, Silvia Matušíková, Karolína Doleželová, Alžběta Šlitrová, Eliška Tesařová, Simona Palátová a maskot LILINEK. :-)

 

Kluci: Adam Kučera, Šidlo Štěpán, Patrik Bittara, Filip Vitešník, Tomáš Ondrišík, Ronnie Navrátil, Martin Trifanov, Karel Dlouhý, Maxmilián Puffer, Ondřej Rosa, David Stoklasa, Jakub Musil, Ondřej Šikula, Vojtěch Kostečka, Lukáš Chadim, Erik Vejmělek, Matyáš Smejkal, Jakub Vítek, Lukáš Přecechtěl, Jiří Michlíček.

 

Trenéři: Jaroslava Živčicová, Roman Matušík, David Stoklasa, Petr Kavka, Daniel Kostečka.