TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V sobotu 30. listopadu se naši nejmenší házenkáři zúčastnili mezinárodního turnaje v Kuřimi s názvem Ferin Cup po maskotovi místního klubu. Hrálo se v kategoriích minižáci, ročník narození 2009 - 2010, a přípravky, ročník narození 2011 a mladší.

 

V kategorii minižactva startovalo 12 týmů, v přípravce bylo 10 družstev. Turnaj byl výborně zorganizován, všichni si dostatečně zahráli a házenou se bavili. Na konci turnaje a na předávání cen se objevil i obrovský plyšový maskot místního klubu kohout Ferin a přišel i Mikuláš.

 
Naši kluci se v těžké konkurenci neztratili. Přípravka dokázala ve dvou utkáních zvítězit, třikrát však odešla poražena a obsadila tak konečné 6. místo. Potěšitelné je, že kluci hráli jako jeden tým, nevypustili žádný zápas, a i když na nejlepší ještě nestačíme, pořád jsou vidět velké pokroky.
 
 
Minižáci odehráli skvělý turnaj. Vyhráli všechna svoje utkání, kromě semifinále, kde narazili na pozdějšího vítěze turnaje, velmi dobře hrající tým Telnice. V utkání o třetí místo však zapnuli na plné obrátky a donutili tak trenéry splnit slíbenou odměnu ve formě ukázkových kliků, dřepů, či kotrmelců. 😀 Kluci zaslouží pochvalu za kolektivní výkon a nasazení. Odměnou jim tak byl pohár za třetí místo. Jen tak dál.
 
 
U obou kategorií zvítězili zaslouženě týmy Sokola Telnice.
 
Utkání:
 
Přípravka:
Velké Meziříčí - Stupava B" 10:1
Velké Meziříčí - Kuřim dívky 13:10
Velké Meziříčí - Sokolnice 6:11
Velké Meziříčí - ŠKP Bratislava 1:9
Velké Meziříčí - Stupava A" 6:15
 
Minižáci:
Velké Meziříčí - Sokolnice 10:8
Velké Meziříčí - ŠKP Bratislava A" 15:14
Velké Meziříčí - Ivančice 16:9
Velké Meziříčí - Telnice 12:17
Velké Meziříčí - Sokolnice 13:9
 
Hráli:
Přípravka - Jakub Podsedek, Pavol Živčic, David Stoklasa, Adrian Kadlec, Erik Fialka, Samuel Karásek, Jakub Musil, Martin Jelínek.
Trenéři: David Stoklasa, Vlaďka Kaštanová
 
Minižáci - Nikolas Fexa, Kryštof Havelka, Jakub Chalupa, David Bradáč, David Ambrož, Tomáš Klíma, Daniel Červený, Matyáš Fialka.
Trenéři: Petr Kaštan, Jiří Holý
Štítky: