2. liga mladších dorostenek

TJ Sokol Velké Meziříčí – Tatran Bohunice 38:20 (18:9)

Sobota 18. září

Poprvé v letošním soutěžním ročníku jsme se představili na domácím hřišti. Náš opětovně neúplný tým byl od prvních minut výrazně lepší, což bylo patrné na světelné tabuli již po odehrání prvních třiceti minut. Na našich hráčkách byla vidět chuť hrát. Dobrá obrana a rychlý přechod do útoku byly naše největší zbraně. Naopak chyby a časté ztráty v postupném útoku musíme začít odstraňovat a více se zaměřit na kombinační souhru. Střelecky se blýskla Lenka Holíková, jež nastoupila i přes zdravotní hendikep.

Týdenní herní pauzu doufejme, že vyplníme společnými tréninky!!!

7 - m hody 6/1 : 2/0, vyloučení 0:1.

Sled branek: 3:0, 3:2, 6:2, 7:4, 9:13, 11:6, 12:7, 14:8, 17:9, 25:12, 27:14, 32:15, 33:17, 36:17, 36:20.

Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (11), Bibrová Tina (6), Rosická Bára (5), Vostalová Eva (5), Palasová Kateřina (4), Sýkorová Agáta (3), Chlubnová Lucie (2), Lázničková Laura (2). Trenéři ing. Vincenc Záviška, ing. Tomáš Partl, Holík Miloš.