I. liga mladší dorost – Nadstavba, sestupová část, 3. kolo

TJ Sokol Žďár nad Sázavou – TJ Sokol Úvaly 17:19 (6:9)

Sobota 26.3.2022

Domácí utkání proti Sokolu Úvaly, který zatím ještě v soutěži nevyhrál měl být vyrovnanou bitvou. Naši hráči bohužel herně zůstali za očekávání a utrpěli těsnou dvoubrankovou prohru.

Celé utkání se neslo spíše v obranném duchu. Moc branek nepadalo. Domácí dorostenci se sice v zápase ujali vedení 2:0, ale poté již jen dotahovali. Do poločasu tak byl rozdíl ve skóre tříbrankový. Vstup do druhé půle klukům vůbec nevyšel a během třinácti minut prohrával 10:17. V posledních deseti minutách se sice herně i brankově zvedly, ale větší zdramatizování utkání již to nebylo. Dorostenci tak prohrály 17:19.

7m hody 1/1 : 1/2, vyloučení 2:5 navíc hosté ČK hosté.

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera – Martin Kakač (5), Štěpán Čermák (4), Adam Požár (3), Ondřej Navrátil (2), Jakub Finsterle (2), Jakub Uchytil (1/1), Benjamin Rosa, Jaroslav Pavlíček, Denis Vik, Michal Urbanec, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Dana Koudelová.