HK Ivančice - TJ Sokol Velké Meziříčí 28:24 (12:11)

K dalšímu utkání zajížděly v sobotu mladší dorostenky na půdu dosud neporaženého celku HK Ivančice. Oproti minulým zápasům holky přistoupily k utkání zodpovědně již od začátku. Vysokým herním nasazením nedaly soupeřkám nic zadarmo. Poločasová prohra o jednu branku byla výsledkem velice kvalitní obrany a zlepšujícím se útokem.

Obraz druhého poločasu byl podobný tomu prvnímu. Holky kvalitní hrou držely jen těsnou ztrátu dvou až čtyř branek. Bohužel se v závěru utkání zranila Marcela Součková a následně při srážce se soupeřkou i Monika Chalupová. Závěr utkání si už domácí hráčky zkušeně ohlídaly. Přesto je jak výsledek, tak hlavně předvedená hra s takto silným soupeřem velkým příslibem do dalších zápasů.

Hrály: Součková Marcela, Králíková Helena - Chalupová Monika (10/4), Pospíšilová Vendula (6), Dvořáková Veronika (3), Buršíková Tina (2), Klinerová Natálie (2), Juhošová Sára (1), Rösslerová Barbora, Doležalová Simona, Harčariková Nikol

Trenéři: Tomáš Partl, Denisa Partlová, Jarmila Šabacká