TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

1. liga starší dorost, 7. kolo

Handball club Zlín, z.s. - TJ Sokol Velké Meziříčí 34:28 (20:13)

V nedělním poobědovém čase nastoupilo družstvo dorostenců k utkání proti Zlínu. Dobře rozehraný zápas naši dorostenci postupně ztratili a nepomohlo ani zlepšení ve druhém poločase. A tak čekání na body stále pokračuje…

Úvod utkání byl vyrovnaný, a dokonce jsme se mohli ujmout vedení, ale neproměnění vyložených šancí nám v tom zabránilo. Domácí toho využili a ujali se iniciativy. V obraně jsme nedokázali zachytit rychlé útoky domácích. Pak přišlo několik zbytečných vyloučení a soupeř si do poločasu vypracoval rozhodující sedmibrankový náskok.

 

Do druhé půle bylo hodně věcí jsme se potřebovali zlepšit. Začátek nám ale utekl a už v 5. minutě byl rozdíl ve skóre dvouciferný. Příčinou bylo naše nedůrazné zakončení, které soupeř trestal z první i druhé vlny. Ve 12. minutě jsme se díky time-out domácích rozhodli utkání nepoložit a sedmi brankami v řadě postupně ukrajovali zlínský náskok. Rozdíl šesti branek v posledních deseti minutých dával ještě šanci, ale našim docházela síla a domácí si rozdíl již pohlídali.

 

Nyní budou mít dorostenci herní pauzu a k dalšímu utkání nastoupí v sobotu 11. listopadu v tradičním domácím čase 19:00 proti nedalekému soupeři z Nového Veselí.

7m hody 2/3 : 2/3, vyloučení: 4:5

 

Průběh utkání ZDE

 

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Martin Borkovec, Samuel Přikryl - Benjamin Rosa (10/2), Marek Sedlák (7), Jakub Uchytil (4), Adam Krejčí (3), Adam Jaša (2), Jaroslav Pavlíček (2), Filip Hradecký, Tomáš Jelínek, Denis Vik Štěpán Čermák, Matouš Fiala, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

 

Tabulka 1. liga starší dorostenci ZDE