TJ Sokol Velké Meziříčí – Jiskra Havlíčkův Brod 44:20 (24:7)

V dalším domácím utkání přijely hráčky Havlíčkova Brodu, které zatím v soutěži ještě nevyhrály. Holky po zlepšujících se výkonech v minulých zápasech na soupeřky nastoupily koncentrovaně od první minuty a rychlou a kvalitní hrou byl v 15. minutě stav již 14:3. Skóre v poločase bylo 24:7, takže v poločasové přestávce bylo potřeba jen upřesnit několik herních situací a především udržet u holek nasazené tempo. To se povedlo a i ve druhém poločase hrály holky rychle a skóre tak dále narůstalo až na konečných 44:20.

V zápase se projevila větší kvalita našich hráček a především stále se zlepšující jak útočná, tak obranná hra celého týmu, včetně opět spolehlivých výkonů obou brankářek.

Vyloučení: 1:3, 7m hody: 2/2 : 4/4

Hrály: Součková Marcela, Králíková Helena - Chalupová Monika (13), Pospíšilová Vendula (10/2), Dvořáková Veronika (5), Buršíková Tina (4), Doležalová Simona (3), Rösslerová Barbora (2), Klinerová Natálie (2), Juhošová Sára (2), Pospíšilová Anna (2), Harčariková Nikol(1)

Trenéři: Tomáš Partl, Radka Matušíková