TJ Sokol Karviná - TJ Sokol Velké Meziříčí  21:27 (7:14)

Ke svému poslednímu utkání zajížděly mladší dorostenky do Karviné. Na holkách nebyla dlouhá cesta znát, hned od první minuty ukázaly soupeřkám, kdo bude v tomto utkání ovládat hru jak v obraně, tak v útoku. Ve 22.minutě na ukazateli svítilo skóre 2:11, poločas skončil vedením o 7 branek. Celý první poločas (až na výpadek od 22.-24. minuty) fungovala výborně aktivní obrana 2:4, která dělala domácím velký problém. Ani ve druhém poločase holky nepolevily a šly nekompromisně za vítězstvím, takže ve 20.minutě druhého poločasu bylo skóre 14:26. Potom došlo k drobnému uspokojení a i z důvodu různých variant v sestavě domácí v závěru korigovali na konečných 21:27.

V zápase holky opět posunuly svůj výkon a předvedly větší sehranost, což bylo vidět především v dobře fungující obraně s výborně chytajícími brankářkami. Ale i v.útoku se dařilo zakončovat útočné akce dobře mířenými střelami,které končily v síti. I domácím zachytaly dobře brankářky, mj. chycenými třemi 7-mi metrovými hody.

Vyloučení: 4:5, 7m hody: 6/3 : 4/1

Hrály: Součková Marcela, Králíková Helena - Chalupová Monika (9/1), Pospíšilová Vendula (6), Buršíková Tina (4), Doležalová Simona (3), Dvořáková Veronika (3), Klinerová Natálie (2), Kůpová Kateřina, Harčariková Nikol, Pospíšilová Anna

Trenéři: Tomáš Partl