1.liga starší dorost, 17. kolo

Lovci Lovosice – TJ Sokol Velké Meziříčí 34:28 (18:13)

V nedělním popoledni dorostenci nastoupili proti Lovcům z Lovosic. Zápas byl dobře rozehraný, ale zranění jednoho z klíčových hráčů to zastavilo, a i když se hráči do utkání ještě vrátili, tak na lepší výsledek to už nestačilo.

Vstup do zápasu našim hráčům vyšel a dlouho se hrála vyrovnaná hra. Ve 20. minutě však došlo ke zranění kotníku dobře hrajícího Kuby Uchytila, který citelně chyběl v obraně. Toho domácí hráči využili a do poločasu odskočili na poločasový rozdíl 18:13.

Začátek druhé půle nebyl z naší strany povedený a rozdíl ve skóre se zvedl na osm branek. Naši hráči to však nezabalili, a ještě se nadechli k obratu. Poslední desetiminutovka nám vyšla, ale bohužel už to na větší zdramatizování nestačilo. Výsledek je to přijatelný, ale určitě se dalo odehrát lepší utkání.

Nyní dorostence čeká mezinárodní turnaj v Praze a následně v sobotu 6. dubna tradičně v 19 hodin utkání se Zlínem, kde bychom se chtěli poprat o další body do tabulky.

7m hody 0/1 : 1/4, vyloučení: 2:3

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Martin Borkovec, Samuel Přikryl – Benjamin Rosa (10/1), Jakub Uchytil (9), Marek Sedlák (4), Tomáš Jelínek (2), Adam Krejčí (2), Vítek Smejkal (1), Filip Hradecký, Štěpán Čermák, Matouš Fiala, Jaroslav Pavlíček, trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Pavel Uchytil.

Tabulka 1. liga starší dorostenci ZDE