I. liga ženy, 7. kolo

Sokol Kobylisy II – TJ Sokol Velké Meziříčí 25:21 (12:12)

Ženy odjížděly do Prahy v sobotním odpoledni, aby v 18:00 odehrály utkání proti týmu z pražských Kobylis. Jednalo se o utkání dvou týmů z konce tabulky a mohlo skončit jakkoliv. Bohužel konec zápasu nám hrubě nevyšel, a to byl důvod, proč body zůstaly v hlavním městě.

Po posledních dvou zápasech, které byly z naší strany dobře odehrány se holky na zápas těšily, protože body byly cítit ve vzduchu. A vstup do zápasu nám vyšel parádně. Během chvilky jsme vedly 3:0. Pak ovšem přišly dvě jasné šance, které jsme neproměnily a rázem to bylo 3:4 v náš neprospěch. Naše obrana nefungovala kompaktně a soupeř si postupně vypracoval dvoubrankové vedení. Holky se ale v útoku nevzdaly a do poločasu dokázaly srovnat na 12:12.

Ve druhém poločase se ze začátku zdařilo v obraně a postupně jsme si vybudovaly mírné vedení. Důležitý moment zápasu přišel okolo 18. minuty, kdy jsme měly dvoubrankové vedení a výhodu jedné hráčky v poli. Místo, abychom rozdíl ve skóre navýšily, tak po našich chybách jsme dovolily skóre srovnat. Vlastně od vedení 21:19 jsme třináct minut nedokázaly vstřelit gól!!! Naše střely končily úplně mimo domácí branku, a proto rozdíl nakonec čtyřbrankový 21:25.

Bylo to utkání, kde se určitě dalo bodovat, ale střelecký výpadek v kombinaci se slabší obranou nám prostě vystavil stopku. Nezbývá než se vzpamatovat a snažit se získat další body do tabulky v sobotu 30. října od 13:00 na domácím hřišti proti Otrokovicím.

Online zápis z utkání a tabulka ZDE

7m hody: 2/2:4/4, vyloučení 2:1

Sled branek: 0:3, 4:3, 5:6, 8:6, 10:10, 13:13, 15:16, 17:18, 19:21, 25:21

Sestava a branky: Jarmila Šabacká, Jana Šidlová – Kateřina Závišková (6/3), Romana Doležalová (5), Kristýna Cahová (4), Lucie Zbožínková (3/1), Natálie Koudelová (1), Klára Kuřátková (1), Lenka Pacalová (1), Magda Pospíšilová, Aneta Trojanová, Tereza Borkovcová, Karolína Slámová, trenér Ing. Vincenc Záviška.