1.liga žen

TJ Sokol Velké Meziříčí – Házená Kynžvart (3:18) 15:42

Ve 14. kole jsme přivítali soupeře z Lázní Kynžvart B.  S hodně okleštěnou sestavou, kvůli zraněním a nemocím, jsme se pokusili srovnat síly s tímto houževnatým a mladým soupeřem.

Od první minuty soupeřky byly jasně lepší a vycházely jim zejména rychlé útoky, do kterých se dostávaly díky našim chybám v útoku. První poločas se tak pro nás stal doslova noční můrou a v poločase na tabuli svítilo neuvěřitelné skóre 3:18.

V druhém poločase jsme se trochu zlepšily ale na dramatičtější konec to opravdu nestačilo, a tak výsledek 15:42 je náš zatím nejhorší výsledek za dosavadní sezónu.

Slova trenéra:

Je hodně těžké něco říkat po takové prohře. První poločas byla opravdu katastrofa, ač jsme se snažili zkusit cokoliv, nic nevyšlo. Soupeřky vydržely hrát 60 minut ve stejném tempu, a tak v naší okleštěné sestavě bylo náročné udržet krok.

Ve středu jedeme na palubovku Vršovic na dohrávku 13. kola, tak snad holky zapomenou na sobotní výkon a pojedou do Prahy s čistou hlavou a motivací se poprat o co nejlepší výsledek.

Hrály: Šiplová Petra, Šidlová Jana – Pacalová Lenka (5), Kuřátková Klára (4/3), Cahová Kristýna (2), Pospíšilová Markéta (2), Holíková Lenka (1), Puffer Natalie (1), Koudelová Natálie, Cvrkalová Zuzana, Doležalová Romana. Trenér: Quentin Lafon, Závišková Kateřina