hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

TJ Sokol Velké Meziříčí - SKUP Olomouc  23:29 (12:14)

1. liga ženy - 4. kolo

V sobotu hostilo naše družstvo žen, tým z SKUP Olomouc. První poločas jsme začaly velmi dobře, ukázaly jsme, že umíme hrát rychlou a pohlednou házenou. Totéž předvedly i soupeřky, a tak se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Konec poločasu vyšel lépe olomouckým, a tak se do šaten šlo za stavu 12-14.

Druhý poločas jsme začaly taky dobře a ihned skóre srovnaly, ale soupeřky byly lepší zejména v zakončování, a tak v už v 41. minutě odskočily na 15-19. Tento bodový náskok si držely a ještě přidávaly. My jsme byly pozadu hlavně v koncovce, kdy jsme nebyly schopny se pořádně prosadit a tak konečné skóre bylo 23-29.

Slova trenéra: Neočekával jsem nic jiného než vítězství… hráli jsme pěknou házenou, ale zase nás zradila střelba. Teď se nacházíme ve velmi nekomfortní situaci, ale sezóna je naštěstí ještě dlouhá. Pozitivní je, že jsme každý zápas lepší a lepší, takže doufám, že první body jsou opravdu blízko. Teď nám nezbývá nic jiného než dál trénovat a makat na sobě.

Hrály: Večeřová Marcela, Šidlová Jana - Závišková Kateřina (6/2), Pacalová Lenka (5), Borkovcová Tereza (4), Vodná Anna (2), Puffer Natálie (2), Holíková Lenka (1), Poulová Romana (1), Kuřátková Klára (1), Pospíšilová Markéta (1), Rosická Bára, Vostálová Eva, Chlubnová Lucie, Palasová Kateřina, Sýkorová Agáta. Trenér Quentin Lafon