Házená Jindřichův Hradec – TJ Sokol Velké Meziříčí (22-15) 37-27

Na půdě 2. celku jsme bojovaly statečně, ale nedostatečně efektivně, a tím pádem jsme nedokázaly udržet krok proti Jindřichovu Hradci.

Začaly jsme dobrou agresivní obranou a v útoku jsme hrály kreativně a dařilo se dobře zakončovat. Ale domácí hráčky byly stále o krok napřed, a tak v 10. minutě to bylo 5-10. V útoku jsme hrály dobře, ale nedokázaly jsme překazit soupeřkám jejich rychlou hru, a tak se do šaten šlo za stavu 15-22.

Druhý poločas jsme začaly taky dobře a pomale ale jistě jsme dotahovaly (41. minuta 21-26). Po domácím time-outu nám soupeřky už nedaly větší šanci dostat se na dostřel. Konečné skóre tedy 37-27.

Slova trenéra:

Zápas by mohl probíhat jinak, kdybychom byli schopni zastavit rychlý přechod soupeřek – z toho jsme dostávali rychlé, jednoduché góly. Ale celkově jsme odehráli pěkné utkání, ale zase nás zradila střelba zejména z křídel. Pozitivní ale je, že už jsme schopni hledat dobré brankové příležitosti, teď už je jen proměňovat. Příští týden nás čeká derby s Havlíčkovým Brodem, které vždycky stojí za to, takže uvidíme, co nám přinese.

Hrály: Šabacká Jarmila, Večeřová Marcela – Vodná Anna (7), Pacalová Lenka (6), Pospíšilová Markéta (3), Vostálová Eva (3), Kuřátková Klára (3/1), Sýkorová Agáta (2), Puffer Natalie (1), Poulová Romana (1), Cvrkalová Zuzana (1), Chlubnová Lucie. Trenér Quentin Lafon