TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V sobotu 19. září odjeli minižáci a přípravka házené na první kolo Ligy Vysočiny.

Turnaj pořádal tým Chrudimi a kromě domácích se ho zúčastnili celky z Havlíčkova Brodu, Ledče nad Sázavou, Pardubic a Poličky. Hrací doba byla 1x10 minut. Každý tým si tak zahrál minimálně 6 utkání. Na turnajích Ligy Vysočiny se nepočítá skóre. Děti, ale i trenéři si tak mohou vyzkoušet hru naučenou z tréninku a zdokonalovat se v herních činnostech bez zbytečných stresů o výsledek. Zároveň se hrou baví, vznikají nová přátelství a utuží kolektiv. Určitě je to lepší než být doma bez pohybu, a se svítící obrazovkou před sebou. Snad nám to současná situace dovolí, nepřijdou další omezení a budeme se těšit na další turnaj a prosportovaný den.


Akce se moc vydařila, k dobré náladě přispěla i společná cesta autobusem s našimi staršími žákyněmi za poslechu reprodukované hudby při které se někteří i roztančili. 😀

Hráli:

Minižáci - Nikolas Fexa, Tomáš Raus, Dominik Vitešník, Luboš Peterka, Tadeáš Štěpánek, Vojtěch Chalupa, Martin Jelínek, Adrian Kadlec, Erik Fialka, Pavol Živčic, Samuel Karásek, Tomáš Drápela, Martin Drápela.

Přípravka - Vojtěch Kostečka, David Stoklasa, Jakub Musil, Jonáš Peterka, Adam Buďa, Daniel Prášek, Lukáš Chadim.

Trenéři - David Stoklasa, Jiří Holý.

 

Štítky: