TJ Sokol Velké Meziříčí
K Novému světu 2132/9, Velké Meziříčí, 594 01
Registrační číslo oddílu 2J439
IČ: 48894591
DIČ: CZ48894591
hazenavm@email.cz

HÁZENÁ VELKÉ MEZIŘÍČÍ

V neděli 27. 11. 2022 se v naší domácí házenkářské hale uskutečnil kvalifikační turnaj starších žáků o postup do celorepublikové Žákovské ligy, ve které startuje 25 nejlepších týmů v republice. Kromě našeho družstva se v kvalifikaci představily i týmy z Kuřimi, Úval u Prahy a Českých Budějovic. Přímý postup do Žákovské ligy si zajistil pouze vítěz celého turnaje. Hrací doba byla 2x18 minut.

Do prvního utkání jsme nastoupili proti nám dobře známému soupeři z Kuřimi, se kterým se utkáváme v Lize Vysočiny. Od začátku zápasu jsme si udržovali náskok a zápas jsme dovedli do vítězného konce v poměru 22:18.

Dalším soupeřem byl tým Úval, který porazil v předešlém utkání České Budějovice. Kluci tento zápas zvládli víc než dobře a po výborném kolektivním výkonu jsme si připsali do tabulky další dva body za výhru 24:15.

V posledním utkání, proti dobře hrajícím Českým Budějovicím, nám už docházely síly. Trápili jsme se v koncovce a bod za remízu 22:22 měl v konečném zúčtování cenu zlata.

Nicméně kluci si postup za předváděné výkony po celou dobu turnaje zasloužili, od začátku si šli za jediným cílem a to byl postup, který spolu s výbornými fanoušky mohli nakonec náležitě oslavit.

 

Sestava: Daniel Červený – Vítek Smejkal, Štěpán Fiala, Filip Hradecký, Jan Sedlák, David Bradáč, Tomáš Jelínek, Adam Krejčí, Tomáš Klíma, Ondřej Trifanov, Matyáš Fialka, Matouš Fiala, Nikolas Fexa,

Trenéři: Petr Kavka, Radek Navrátil, Petr Kaštan

Štítky: