Naši nejmenší házenkáři strávili 4.adventní neděli Ligou Vysočiny v Havlíčkově Brodě.

Poměřili síly s týmy z Ledče nad Sázavou, Chrudimi, Nového Veselí, Dolní Cerekve, Žďáru nad Sázavou a s domácími. V kategorii přípravky jsme měli 2 družstva kluků a jedno družstvo dívek. V kategorii minižactva jsme měli zastoupení jednoho klučičího a jednoho dívčího družstva. Všechny děti si zahrály minimálně 7 zápasů, ve kterých se nepočítá skóre. Tím pádem si všichni užili neděli plnou radosti a sportu.

Za dívky hrály: Silvia Matušíková, Karolína Doleželová, Eliška Tesařová, Simona Palátová, Alžběta Šlitrová, Veronika Vrbová, Gabriela Pospíšilová, Tina Adamcová, Kamila Komínková, Nikol Vacková, Nella Nováčková, Anita Živčicová, Daria Matušíková, Sabina Juhošová, Tereza Chlubnová.
Trenérky: Kateřina Závišková, Radka Matušíková

Za kluky hráli: Winterling Tobiáš, Šikula Ondřej, Zmrhal Aleš, Janoušek Jan, Kučera Adam, Musil Jakub, Stoklasa David, Vitešník Filip, Rosa Ondřej, Sedláček Sebastian, Coufal Maxmilián, Balabán Daniel, Šidlo Štěpán, Navrátil Tomáš, Trifanov Martin, Kučera Patrik, Musil Vítek, Ondrišík Tomáš
Trenéři: David Stoklasa, Ladislav Šidlo