V sobotu 7.10.2023 se naše nejmenší házenkářky zúčastnily první Ligy Vysočiny v Pardubicích.

Zúčastnily jsme se s jedním družstvem v přípravce a jedním družstvem v mini. Všechny družstva odehrály minimálně 5 zápasů a poměřily síly s družstvy z Pardubic, Chrudimi, Nového Veselí, Havlíčkova Brodu, Ledče nad Sázavou a Žďáru nad Sázavou.

Pro některé hráčky to byl úplně první turnaj v házené a tím, že se zde nepočítá skóre, tak si holky mohly užít radost z pohybu, ze hry a vstřelených gólů.

Hrály: Eliška Tesařová, Daria Matušíková, Silvia Matušíková, Anita Živčicová, Kamila Komínková, Nikol Konečná, Anna Kozlová, Nikol Žundálková, Laura Chadimová, Kristýna Chadimová, Nella Nováčková. Trenérka Ilona Závišková